Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

Goede Luier S Nachts

  • Auteur
    Berichten
  • #10138946

    Hoi, 

     

    Ik ben op zoek naar advies voor goede luiers voor mijn zoon van 3,5 maand en dan met name voor de nachten. Meneer slaapt (vaak) gelukkig door maar word dus wel elke nacht wakker met een nat pyjamaatje. Lijkt me toch wel dat er luiers zijn die beter absorberen dan de gewone pampers die ik nu heb, welke raden jullie aan?


    xxbb
    Bijdrager
    #10138951 Quote

    Ons zoontje had dat ook met pampers. Ik gebruik sindsdien de Kruidvat luiers.


    Marma
    Bijdrager
    #10138955 Quote

    Ik heb Etos maar die van mij plast altijd naar de zijkant dus gaat ook wel eens mis snachts.


    Demuis
    Bijdrager
    #10138961 Quote

    Tip: gebruik voor de nacht 1 maatje groter. Werkt hier heel goed. Hier gebruiken we Kruidvat luiers.


    LKM
    Bijdrager
    #10138966 Quote

    Wij hadden hetzelfde probleem en Pampers werkte helaas niet. Ik hoorde goede verhalen over de Liddl luiers dus die heb ik gehaald en die werken zeer goed voor in de nacht. Geen natte romper meer.


    Esssss
    Bijdrager
    #10138977 Quote

    Mijn zoon slaapt altijd op zijn buik dus werd hij ook vaak wakker met een natte pyama, ik gebruikte altijd pamper maar heb gemerkt dure merken met goedkope maken geen verschil. Ik gebruik nu die van de kruidvatmerk en een maatje groter dat het echt over Zijn buik gaat het luier nu word hij nog heel af en toe met een natte broek wakker.  

    read more image Lees ook: Alles over doorslapen
    #10138979 Quote

    Hier ook Kruidvat en een maatje groter. Bij pampers was hier snachts ook alles nat


    Flowerevi
    Bijdrager
    #10139008 Quote

    Ik gebruik snachts de luiers van de lidl die valt net wat groter als zelfde maat van de kruidvat en dat gaat prima. 


    Babetje
    Bijdrager
    #10139056 Quote

    Je hebt van pampers premium protection en baby dry. Wij gebruiken voor de nachten baby dry. 23.00 verschonen en om 8 uur alles nog binnen de luier… maatje groter helpt ook! 

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen