Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

Hcg Na Miskraam Zwangerschapsonderbreking

  • Auteur
    Berichten

  • Dushi
    Bijdrager
    #10611030

    Hoelang kan hcg in je lichaam blijven na zwangerschapsonderbreking (19weken))


    DrieBoefjes
    Bijdrager
    #10611062 Quote

    hCG wordt vooral aan het begib van de zwangerschap aangemaakt, met een piek rond 8-10 weken. Rond 19 weken is her alweer enorm gedaald. (Volgens een grafiekje van Clearblue is de hoeveelheid rond 19wk ongeveer gelijk aan 2wk, google maar eens).

    Ik heb geen ervaring met zwangerschapsonderbreking op deze termijn, maar ik zou denken dat het resterende hcg vrij snel uit je lichaam is. Maar enige manier om t zeker te weten, is een testje doen en kijken of die nog positief is.

     


    Dushi
    Bijdrager
    #10611068 Quote

    deze is van gister ochtend

    Heel vaag streepje maar wel zichtbaar.

    5 weken na zw onderbreking

    Wel heel harde twijfel ivm bloeding

     


    Dushi
    Bijdrager
    #10611069 Quote


    DrieBoefjes
    Bijdrager
    #10611270 Quote

    Tja, wat ik kan vinden qua grafieken is natuurlijk theorie en zegt niet alles over jouw persoonlijke situatie.

    Dat dit nog hcg van de zwangerschapsonderbreking is, lijkt mij sterk, maar ik ben geen verloskundige. Ik wil je ook geen valse hoop op een nieuwe zwangerschap geven..

    Als ik jou was, zou ik je verloskundige bellen en vragen wat t kan zijn. 

    Succes!


    Dushi
    Bijdrager
    #10611353 Quote

    Vind het gewoon raar, dat ik nu elke dag heb getest, ik wel een heel vaag streepje blijf zien.

    Blijft vaag, loopt niet op, maar is ook geen indrooglijn 

     

    read more image Lees ook: Zwanger worden na een miskraam

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen