ik denk dat je dreumes een echte dreumes wordt en lekker dwars gaat zijn met eten 😉
Succes het komende jaar, dit houdt misschien wel heeeel lang aan. Mijn dochter begon met 14 maanden slecht te eten en nu is ze 23 maanden en gaat het sinds kort eindelijk weer beter.
Consequent zijn, geen lekkere dingen als vervanging geven en tja, soms gaan ze dan zonder eten naar bed!
Ik heb wel tot 16 maanden nog een avondfles gegeven omdat ze zo slecht at. Maar op den duur ook daar maar mee gestopt, ze snappen heel goed dat ze nog een fles krijgen voor het slapen gaan, dus waarom zouden ze dan hun avondeten eten?
Mijn dochter groeide goed en sliep gewoon door ook al ging ze zonder eten naar bed. in het begin maakte ik me er ook zorgen om maar na een poosje vond het wel prima. Het is echt de leeftijd van uitproberen. En ze hebben na het eerste jaar niet zoveel meer nodig, het eerste jaar eten ze zich zo vol dat ze nu de reserves op maken.