Hier ook herkenbaar!
Man gaf x maanden geleden al aan graag een tweede kindje te willen. Iets later begon mijn spiraal vreemd te doen. In overleg besloten dat die eruit zou gaan omdat ik er geen prettig gevoel bij had. We zouden dan bespreken wat we zouden doen. Echter 2 dagen voor de afspraak om de spiraal eruit te laten halen, bleek ik zwanger te zijn. Helaas is dit een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gebleken omdat de spiraal het “kindje” letterlijk uit mijn baarmoeder gedrukt heeft.
Maar goed, ik was toen aan. Wilde liever nu dan gisteren. Man zei telkens mwauh nee van mij hoeft het niet. Maar wil wel graag een tweede.
Dit riep hij overigens zondag ook nog. Ik wil heel graag een tweede maar het hoeft niet van mij. Serieus?! Ik zei ook; dit is zo tegenstrijdig en onlogisch. Maar we doen nu zonder bescherming. En hij weet de consequenties. Ook aangegeven; als jij niet wilt, regel jij maar iets… en hij lijkt gemotiveerder dan ooit 🤣 snap er niks meer van maar probeer dat ook maar niet meer.. maar snap wel de klap die je krijgt van de onverschilligheid. De beslissing is voor mannen vaak moeilijk. De mijne zegt nu dus ook telkens; het moet me gewoon overkomen. Dan is het goed.
Hij was dan ook kalm na die positieve test en zei heel droog: nou is die klus ook geklaard. Ik was in paniek.. (misschien ook doordat de gedachte van het uitgekomen scenario direct in mijn hoofd zat) maar goed.