Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

Indroog Lijntje Of Zwanger

  • Auteur
    Berichten

  • Wendy misisi
    Bijdrager
    #10312766

    Hallo dames, ik ben Wendy en ik ben 31 jaar. ik heb 6 maart onveilige sex gehad, het was niet de bedoeling dat hij in me zou klaar komen maar uiteindelijk toch een deels gebeurd. ( ik gebruik geen anticonceptie ) 24 maart ongesteld geworden maar anders.. ik had allemaal slierten bloed ( sorry voor de details ) 4 dagen geduurd. Sindsdien veel waterige afscheiding en vorige week een dikke doorzichtige sliert slijm.. toch maar een zwangerschap test gehaald van de plus supermarkt eigenmerk, die afgelopen nacht om 12 00 gedaan, eerste half uur niks te zien.. toen ik wakker werd om 06 00 vanmorgen was er een streep te zien niet heel erg dik maar wel even breed als de controle venster.. ik probeer een foto mee te sturen.. wat denken jullie ?


    Wendy misisi
    Bijdrager
    #10312768 Quote


    Vlindertatoo
    Bijdrager
    #10312781 Quote

    Zie geen foto 🤷‍♀️

    #10312786 Quote

    Voeg even een foto toe via mupload en daarna het afbeeldingen-icoontje in de balk boven een bericht. 


    Klijn
    Bijdrager
    #10312789 Quote

    Ook zonder de foto te zien durf ik wel te zeggen: als je binnen de genoemde afleestijd (meestal 5-30 minuten) geen streep ziet, mag je hem als een negatieve test beschouwen. Daarnaast zou je vanaf 6 maart gezien nu zo ver moeten zijn, dat je echt een knaltest zou hebben als je wel zwanger was. Ik zou me dus geen zorgen meer maken!

    #10312791 Quote

    Ik denk ook wat hier boven gezegd word 

    als je zwanger was geweest had je echt al wel een streep binne de af leestijd moeten zien .

    Omdat het al anderhalve maand geleden is.

     

    En misschien in het vervolg het veilig doen? Van voorvocht kun je namelijk ook zwanger worden😀

    read more image Lees ook: Vruchtbare dagen en ovulatie berekenen

    Wendy misisi
    Bijdrager
    #10312794 Quote

    ” alt=”” />


    Wendy misisi
    Bijdrager
    #10312795 Quote

    Dat dacht ik ook al, maar de draadjes en die slijm sliert vond ik zo raar.. en iid in vervolg veilig doen, maar is het niet erg dat ik om 24:00 heb getest?


    Vlindertatoo
    Bijdrager
    #10312799 Quote

    je kan altijd een extra test doen en kijken wat daar uitkomt , zie op de foto wel een streepje namelijk en ook in iets blauw .. vaak is een indroog streepje toch vaak grijs ? Maar het is geen knal test na 1,5 maand . Dus misschien gewoon nog een test doen en kijken wat daar uit komt 

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen