Ik heb 2 dochters en ze dragen heel veel jurkjes, maar bij een newborn is het echt niet zo handig. Een basic jurkje die makkelijk aangaat is wel oké, maar een jurkje vol knoopjes en ruches enzo is echt niet comfortabel, gepruts met aankleden, het ligt niet lekker voor ze. Ze slapen dag en nacht in de kleertjes want een newborn doe je echt nog geen pyjama aan, omkleden vinden ze helemaaaal niet fijn en dat doe je geen 3x per dag voor de lol. Dus kleertjes die zacht en comfortabel zijn, zijn echt het fijnst.
En bij een mini baby staat een jurkje ook gewoon nog niet zo leuk, jurkjes krullen vaak op tot de middel en je ziet dan alleen een maillot met luierkont 😉
Vanaf dat ze konden kruipen hier wel vaker jurkjes aan gedaan, maar nog steeds opletten want sommige jurkjes zijn te lang/wijd en dan kruipen ze erop, zo sneu. Pas zodra ze gingen lopen vond ik jurkjes echt leuk en nu dragen ze 6/7 dagen jurkjes.