Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Kan Het Nog

  • Auteur
    Berichten

  • D Roosje
    Bijdrager
    #10089446

    Mijn ovulatietesten waren op 15 en 16 juni positief. Mijn temperatuur steeg op 17 juni.. 

    Nu zou ik normaal gesproken morgen dus op 27 juni ongesteld moeten worden. Vanmorgen negatief getest. Ik heb ontzettend veel steken rechts onder in mijn buik, net geen menstruatiepijn. Ook voel ik mij ontzettend raar. Kan ik zo laat nog een innesteling hebben? Wanneer is 1DPO in mijn geval?

    #10089463 Quote

    Hi,

    De eerste dag van je dpo is 17 juni, denk ik. En je NOD is meestal 14 dagen na de ovulatie. Ik zou zeggen 30 juni, dus alles is nog mogelijk! 🙂 je kan je temperatuur bijhouden en dan wil je dat die hoog blijft 37.0-37.3. Bij mij reageerde een vroeg test zo’n 4 dagen voor mijn NOD met een zeer licht streepje. 

    Groetjes, 

    J


    Zonneschijne
    Bijdrager
    #10089475 Quote

    Ja hoor het kan nog, J heeft het goed uitgelegd. Op dag tien teste ik nooit positief, probeer het overmorgen nog eens 😉


    D Roosje
    Bijdrager
    #10089901 Quote

    Ik weet het niet hoor. Gisterenochtend slijm met een beetje rood er door geen. In de avond klontje bruine slijm. Vanmorgen beetje oranje afscheiding. Gaat het ooit nog doorzetten?


    Rein a
    Bijdrager
    #10089905 Quote

    Bij mij was mijn test pas positief op mijn nod = 14 dpo

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct