bedankt voor jullie reactie’s.
We zijn snel gaan samenwonen en dit voelde niet als een grote stap. Op moment zaten we beide bij familie en we vonden het fijn om privacy te hebben, zeker in tijd van Corona.
De stap naar het buitenland was niet groot. We hebben beide eerder in een ander(e) land(en) gewoond.
Mijn vriend en ik hadde besloten om een jaar in Nederland te blijven en daarna te kijken voor iets anders in het buitenland. Het was overigens mijn wens een jaar in NL te blijven, vriend had net zijn huis verkocht net een paar maanden voordat we begonnen te daten. Zo was voor hem een grote stap om in dezelfde stad een huis te huren omdat hij klaar was met Nederland.
Wat ik wil? Ik wil graag een gezin en vind een traditionele rolverdeling geen probleem, alleen ik wil wel zekerheid dat we samen bouwen aan een toekomst.
Mijn grootste wens is om moeder te worden en dit wist ik voordat we een stel werden. Tijdens de relatie is dit gevoel gegroeid.
Ik weet niet of wachten wel of niet handig is.
We hebben het samen leuk, maar zeker ook onze ups en downs. We zijn totaal verschillend op veel opzichten.