Bedankt voor al jullie reacties! Vervelend dat jullie ook allemaal een miskraam hebben moeten meemaken.
Ik had uiteindelijk niet meer gebeld, omdat ik wat rustiger aan deed en toen ook minder last had. Ik schreef het af op het feit dat we een druk weekend gehad hadden en ik dus gewoon teveel gedaan had.
Vervolgens kreeg ik dinsdagochtend ineens weer hevigere pijn die (voor mij) leek op flinke menstruatiekrampen en het bloedverlies nam daarbij ook toe. Eigenwijs als ik ben, heb ik de klachten even afgewacht omdat we juist bezig waren om spulletjes in te gaan pakken om lekker te gaan varen, zodat we de tijd hadden om te ontspannen en samen te praten over wat er allemaal gebeurd was. Ik zag al helemaal gebeuren dat ik naar het ziekenhuis moest als ik zou bellen met deze klachten en daar had ik helemaal geen zin in.
Uiteindelijk namen de krampen na een uurtje weer af en zijn we op pad gegaan. Vlak voordat we de boot op gingen verloor ik ineens nog flink wat bloed en een stolsel/weefsel. Ik denk dat dat al die dagen nog dwars heeft gezeten, want sindsdien heb ik geen hevige pijn meer gehad en het bloedverlies is ook bijna gestopt.
Misschien was het niet de slimste aanpak, maar wel de aanpak waar ik me het beste bij voelde. Ik heb er nu ook vertrouwen in dat alles oké is. Vrijdag de 22ste heb ik een controle echo gepland staan.
De kans op een bbz is heel klein, omdat er duidelijk een vruchtje te zien was met een dooierzakje. Ik heb het vruchtje ook gezien toen ik het verloren ben, dus zeker nu ik geen pijn meer heb, heb ik het vertrouwen dat alles weg is.