Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Kleine Beetjes Drinken En Niet Slapen

  • Auteur
    Berichten

  • BlauweMuis
    Bijdrager
    #10465251

    Hoi hoi!
    Even mijn verhaal hier, in de hoop dat jullie me kunnen vertellen wat dit is.
    Mijn kleintje van 7 weken dronk tot 2 dagen geleden bijna standaard om de 3 uur +/- 100cc. Sinds gister is dit veranderd. Hij slaapt overdag ineens nauwelijks meer, ligt wat te piepen in z’n wieg en is onrustig. Ook drinkt hij ineens anders. Nu soms maar 40cc per keer en dan weigert hij daarna. Gister heeft hij in totaal wel 12 voedingen gehad..
    Misschien regeldagen dacht ik maar dan drinken ze toch juist veel meer hoeveelheden? Tips, trucs etc zijn heel welkom! Owja en snachts slaapt hij wel, komt nog 2x per nacht.

    Groetjes!

    #10465313 Quote

    Ik denk dat ze met regeldagen vaker maar minder drinken! Alleen geef ik borstvoeding dus ik weet niet hoe dat gaat met flesvoeding geven.


    Marmara
    Bijdrager
    #10465318 Quote

    Misschien zit hij in een sprongetje?

    #10465321 Quote

    Controleer even of hij een witte uitslag heeft op de tong. Kan spruw zijn. Mijn zoontje heeft altijd prima gedronken en ineens moest hij er niks van hebben wel honger maar na een aantal slokken begon het protest.

    Was bij ons na 0,5 dag medicatie al verbetering en we hadden ons tevreden kindje weer terug.

    Als het geen spruw is, zou het inderdaad ook regel dagen kunnen zijn.


    BlauweMuis
    Bijdrager
    #10466863 Quote

    Bedankt voor jullie reacties! Het was denk ik een fase/regeldagen 😉 na een paar dagen ging het vanzelf over. Hij drinkt nu beter dan daarvoor😊

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct