Hi, wat een mooi nieuws! Gefeliciteerd!
Bij mij waren de buikkrampen (vergelijkbaar met lichte menstruatiekrampen) juist het eerste symptoom van mijn zwangerschap. Aan het begin doodeng, want bij buikpijn verwacht je bloedverlies. Maar het is niet gek dat je dit voelt! Dit is eigenlijk al het begin van bandenpijn. Na een tijdje ga je ook merken dat je pijn kan hebben als je ineens moet hoesten of niezen. Niks aan de hand!
Ik heb zelfs nog wel wat licht bloedverlies gehad rond de 6 weken en 10 weken, maar ook dit was gelukkig loos alarm (denk nog nasleep van innesteling of een vaatje geknapt). Ik heb geleerd: maak je niet meteen te veel zorgen en bel bij twijfel gewoon even de verloskundige, zij zijn ervoor om je gerust te stellen!
Inmiddels ben ik 32 weken zwanger en heb nog steeds een gezond kindje in m’n buik. Heel veel succes en probeer ook voorzichtig te genieten van het mooie nieuws!