Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Moeders Met Epilepsie

  • Auteur
    Berichten

  • Naatje
    Bijdrager
    #5721493

    Hallo iedereen!

    Ik vroeg me af of hier ook moeders zijn met epilepsie? Ik ben zelf al vanaf mijn 11de epilepsie patiënt en zwanger van mijn eerste kindje, het gaat eigelijk heel goed maar doordat ik epilepsie heb moet ik sowieso in het ziekenhuis bevallen.

    Graag zou ik in contact komen met andere moeders die ook epilepsie hebben een horen hoe hun bevalling gegaan is ed.

     

    MvG Nathalie


    Mabesi
    Bijdrager
    #5721583 Quote

    Hoi Nathalie,

    gefeliciteerd met je zwangerschap! Wanneer ben je uitgerekend?

    Ik ben 26 december bevallen van ons eerste kindje, een prachtig gezonde dochter. Ook ik heb epilepsie, sinds mijn 17e. Tijdens mijn zwangerschap ben ik goed begeleid door mijn neuroloog en moest ik iets vaker dan gemiddeld op controle komen bij de gynaecoloog. Ik was eerst bang dat door mijn epilepsie een natuurlijke bevalling afgeraden zou worden (kans op aanval misschien groter?), maar dit was juist helemaal niet het geval!! Het ging tijdens mijn zwangerschap ook heel goed, ik had helemaal geen last van aanvallen en ook tijdens de bevalling heb ik nergens last van gehad.

    Geniet van je zwangerschap!

    Groetjes, Marjolein

    #10033584 Quote

    Hallo!

    Gefeliciteerd nog met je zwangerschap!

    Ik heb zelf al epilepsie vanaf mijn 9e, en in de jaren werd het alleen maar erger en heb ik 4 jaar geleden een Deep Brain Stimulation gekregen. Een hele tijd geleden heb ik toen die tijd een nieuwe medicijn (het is nog steeds vrij ontbekend) gekregen en dat slik en slikte ik tijdens mijn zwangerschap gewoon door. Mijn dochtertje is na 40 weken en 6dagen zwangerschap geboren en is nu 11 weken en is helemaal gezond 🙂 

    Naam van mijn medicijn is trouwens Zonisamide (zonegran)

     

    Groetjes Melanie van Dalen 


    RVis
    Bijdrager
    #10033633 Quote

    Ik lees even mee. Weet sinds kort dat ik een vorm van epilepsie heb, en wij proberen zwanger te worden 🙂 

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct