Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Niet Te Veel Bezig Zijn Met Zwanger Worden En Werk

  • Auteur
    Berichten

  • Veerr
    Bijdrager
    #10195992

    Hi dames,

    Wij zitten in ronde 2, maar sinds ronde 1 (daarvoor al kinderwens) ben ik er non stop mee bezig! Hoe laten jullie het zwanger worden los? Soms probeer ik tegen mezelf in te praten dat ik echt even moet stoppen met stressen, lukt een paar dagen en dan gaat het weer terug bij af. Tijdens werk ben ik er ook constant mee bezig, alles wat los en vast zit lees ik over zwanger worden. Afgelopen week was het erg druk en heb ik het los kunnen laten. Maar als er maar een beetje adem ruimte is begint de obsessie weer. Hoe laten jullie het zwanger worden los? En kan het überhaupt? Ik probeer al met andere dingen bezig te zijn. Werken, faml, leuke dingen doen met vriendinnen en mijn man. En toch… Daarnaast begint mijn man zich ook een beetje te irriteten aan het feit dat het elke keer over zwanger zijn moet gaan🙊


    TS
    Bijdrager
    #10195993 Quote

    Haha herkenbaar.. ik had het voordeel snel zwanger te zijn. Eetste keer met ovulatietesten zwanger. Dus tips heb ik niet. Succes!


    Veerveer
    Bijdrager
    #10196002 Quote

    Heel herkenbaar, ik had dat in de eerste ronde ook. Wat bij mij heel erg geholpen heeft, was (en dat klinkt hier misschien gek) om niet zo vaak op dit forum te zitten kijken. Daardoor ging ik alles vergelijken, opzoeken etc.

    Ronde 2 al veel meer los kunnen laten, ging stuk makkelijker en ronde 3 is het al gelukt! Succes ermee! 


    Veerr
    Bijdrager
    #10196053 Quote

    Denk idd dat het een goed idee is om minder op dir forum te zitten. Denk dat ik dat maar als eerst ga proberen vanaf morgen! Tot 2 dagen voor mijn nod🙊

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct