Klinkt als een heel normale baby 😉
Mijn 2 dochters zijn alweer 4.5 en 2.5 jaar en ik ben nu 34 weken zwanger van de 3e. Maar de eerste maanden zoveel onrust, vooral in de avond is heeeeel normaal. Pas met een maand of 4 konden wij onze dochters eindelijk in bedje krijgen rond 21.00 en dag werd vanaf dat moment steeds ietsje eerder. Maar de eerste 4 maanden was het bijna elke avond krijsen en veel onrust tussen 19.00-23.00. Uuuuuren hebben we met ze gewiegd en rondgehobbeld in huis. Zodra we gingen zitten begon het gekrijs weer. Dus echt uren stappen en wiebelen, avond na avond, maandenlang.
Baby’s hebben s avonds vaak krampjes en verwerken de prikkels van de dag. Wat er precies aan de hand is, tja.. het blijft gissen bij baby’s 😉 maar die onrust in de avond is echt normaal voor een kleine baby.
En zoals het hierboven ook benoemd wordt: als het zich beperkt tot 2 uurtjes in de avond is dat echt prima en valt het heus mee, al lijken die 2 uurtjes uuuuren te duren 🙂
Ik verwacht binnenkort bij m’n 3e kindje weer de eerste 4 maanden druk te zijn in de avond. Waar m’n andere 2 kinderen nu rond 19.30 naar bed gaan en heerlijk slapen, gaan we straks weer drukke avonden tegemoet met de baby. Het hoort erbij, maar is pittig. En het gaat echt vanzelf weer over 🙂