Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Op Echo Eisprong Gezien

  • Auteur
    Berichten

  • SBQ
    Bijdrager
    #10247234

    Hi dames. In mei heb ik een miskraam gehad. Ik was toen 8 weken zwanger..

     

    Nu heb ik aangedrongen bij de gynaecoloog om nog een echo: ik heb steeds zo’n buikpijn rond mn ovulatie en de week voor mn ongesteldheid. Niet normaal! We hebben gekeken en alles zag er goed uit.

    Wel zag ze een “vochtplek” en een eierstok was wat groter dan de andere wat kon duiden dat ik net mijn ovulatie heb gehad. Dit was gisteren. Maar ik stond zo perplex dat ik dus helemaal niet heb gevraagd.. maar wat houdt dat nou in? Want volgens mijn kalender app had ik vorige week zondag mijn ovulatie! Dus dat kan dan niet toch?

     

    hoe zit dat met echo’s? Wat betekent het? Heb wel die dagen daarvoor paar x seks gegad en die avond ook. 


    Welkomkleintje
    Bijdrager
    #10247259 Quote

    Een app is nooit een betrouwbare factor.

    je eisprong kan vroeger of later zijn


    BabyCK
    Bijdrager
    #10247267 Quote

    Ik heb dat toen ook gehad. Kreeg bij elk consult een echo en bij de laatste keer zagen ze dat mijn eisprong recent was geweest. De laatste eisprong heb ik ook heel goed gevoeld, terwijl ik dit normaal nooit voelde m gelukkig van te voren geklust. Ik hield eerst ook via de app bij wanneer mijn ovulatie waa maar sinds we de echo’s kregen heb ik opgelet op mijn baarmoederslijm, vond ikzelf wat betrouwbaarder.

    Nu inmiddels 33 weken zwanger!!

    Ik had de app uiteindelijk om alles overzichtelijk te hebben maar ging niet ervan uit wat de app me zei wanneer wat was

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct