O lieve mama, geen zorgen maken hoor. Je baby is een klein mensje en geen robot. Ja, het is goed om een ritme te hebben zodat de dagen voorspelbaar zijn voor de baby, dat helpt enorm. Maar….maak het vooral gene wet van meden en perzen, want dan, zoals er nu gebeurt, raak jij helemaal gestresst!
Ter info: onze oudste dochter heeft tot 14 weken overdag alleen in de draagdoek geslapen. Overdag lukte het niet om haar in haar even bedje te krijgen. Na 14 weken viel ze ineens in slaap tijdens het spelen en sindsdien sliep ze elk slaapje in haar eigen bedje. Jullie kindje is 8,5week. Dat is echt nog heel klein! Geef de geborgenheid die ze nodig heeft, het komt echt goed.
Heb je wel eens gehoord van wakkertijden? Zo niet, even Googlen. Dit heeft mij erg geholpen. Maar ook hier… Zie het als een richtlijn en kijk wat er bij jouw kindje past.
Succes!