Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Peuter 3 Met Voedingsproblemen

  • Auteur
    Berichten

  • Essil
    Bijdrager
    #10582312

    Ik heb een vraag voor een kindje van een ander. Meisje van 3 drinkt standaard bij ziekte te weinig. Is daarom al regelmatig opgenomen om in het ziekenhuis ORS toegediend te krijgen.

    Soms helpt het doen van drink spelletjes, om haar meer te laten drinken. Maar dit doet dus niet altijd genoeg.

    Heeft iemand tips om een zieke driejarige te laten drinken?

    Is er zoiets als een favoriet drankje bij jullie zieke kinderen?


    Elisabeth
    Bijdrager
    #10582351 Quote

    Als drinken echt niet lukt zou ik water ijsjes proberen. En warm drinken kan ook helpen misschien ipv koud. Beetje warme (lichte) siroop. Of lammetjes thee (thee met melk en beetje honing)

     

    #10582388 Quote

    wat mijn kleintje erg fijn vind bij ziek zijn is kamille thee met wat honing word die lekker rustig van en hij drinkt ook vaak erg slecht en dat drinkt die erg goed

     

    hoop dat het je helpt

     

    dikke knuffel, succes ❤️😘

    #10582744 Quote

    Als ORS niet lukt eventueel AA drink of een ander zoet sportdrankjes. En ranja. Niet te zoet want dan valt het weer zwaar. Oh ja en een beloningssysteem wil nog wel eens helpen. Dus voor elke beker een sticker plakken op een stickerkaart en als die vol is een klein cadeautje uitkiezen. 


    Essil
    Bijdrager
    #10582771 Quote

    Bedankt voor jullie reacties!

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct