Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Positief Of Negatief 4

  • Auteur
    Berichten

  • Mama vn twee
    Bijdrager
    #10247839

    Hoi allemaal,

    Ik vraag me af hoevaak het voorkomt dat thuistests negatief zijn maar een bloedonderzoek uiteindelijk positief? Wie heeft dit meegemaakt?


    StephW
    Bijdrager
    #10247842 Quote

    Niet meegemaakt, maar aangezien een thuistest reageert op hcg, kan ik me voorstellen dat een test negatief is als je te vroeg test of de urine niet geconcentreerd genoeg is. Bij een bloedtest heb je altijd een zekere uitslag. Maar ik denk altijd: als de thuistest na bijv een week met ochtendurine negatief is, ben je niet zwanger..

    #10247860 Quote

    Ik heb het een x meegemaakt. Ik was “overtijd” een week en had negatieve testen. Gebeld met de verloskundige en via hun een bloedtest gedaan. Bleek positief op hcg maar de waardes waren aan het eind vd week niet hoger geworden en monde uit in een vroege miskraam

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct