Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

Reflux Osteopaat Of Niet

  • Auteur
    Berichten

  • Lovve
    Bijdrager
    #10260934

    Hi allen, 

    Compleet nieuw voor mij om dit zo neer te zetten en hulp te vragen. 

    Onze dochter is morgen precies 3 maanden oud en we tobben er dus al 2 maanden mee. De eerste 7 a 8 weken heeft ze overdag alleen maar gehuild, ja de hele dag. De nachten gingen daarintegen wel heel goed en vanaf een week of 6/7 sliep ze aardig door.

    Nu is het zo dat ik erachter ben gekomen dat ze verborgen reflux heeft. Heel vervelend, dat verklaarde dan ook het vele huilen, niet (plat) in de box willen liggen etc. Nu verdik ik de voeding en moet ik zeggen dat het daarom nu al een week of 2 voor haar doen erg goed gaat. 

    Toch is ze overdag nog steeds unhappy…. Word snel wakker tijdens haar dutjes, terwijl ik zie dat ze d’r slaap nog niet uitheeft. Speentje geven en ze slaapt weer, maar dat 10 keer per dutje doen; ben je snel op uitgekeken. 

    Nu lees ik veel over een osteopaat en dat zij door middel van massage(?) kunnen helpen bij zowel reflux baby’s als onrustige baby’s. 

    Lang verhaal kort; heeft iemand hier ervaring mee? Zowel bij het helpen/verminderen van klachten bij reflux als het onrustig zijn gedurende de dag..

    Eerlijk gezegd bij cb nog niet eens aangekaart, steeds als ik daarheen moest ging het een paar dagen super. Dan dacht ik dat deze fase over was, zodra ik geweest was begon het weer van voor af aan. Dinsdag moet ik weer, dus ga het ook daar navragen. 

    X


    MemNoah
    Bijdrager
    #10261013 Quote

    Gewoon doen! Ik ga maandag ook om onder andere die reden! Ik hoop dat het gaat helpen.


    Lovve
    Bijdrager
    #10261020 Quote

    Ah oké! Hopelijk werkt het voor jullie! Ga denk ik ook een eerste afspraak maken.. Vandaag geen land mee te bezijlen😔


    Steph
    Bijdrager
    #10266671 Quote

    Bij mijn zoontje was de grootste boosdoener de koemelk.. sinds hij deze niet meer krijgt is zijn reflux heel erg verminderd. Osteopaat hoor je goede verhalen over, helaas bij mijn zoontje niet fantastisch geholpen, ook kreeg hij heel erge verergering na de behandeling. Maar tis t proberen waard, dan weet je ook voor jezelf dat je er alles aan hebt gedaan!

    #10267228 Quote

    Hier hielp de osteopaat helaas niet voor reflux. Onze zoon vond de behandelingen wel heel chill.

    Klop anders eens aan bij je huisarts. 

    #10267294 Quote

    Hopelijk gaat het inmiddels al wat beter met haar! Hier heel positieve ervaringen mee. 
    wat ook helpt en wellicht doe je dat al, is de box/bedje iets schuin zetten zodat ze niet volledig plat ligt.

    succes! 

    #10270204 Quote

    Ik ben nu 2x geweest, mijn zoontje krijgt eerst wat verergering van klachten maar daarna gaat het echt beter. Hij heeft reflux en koemelkallergie 

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen