Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Sophie Of Fem

  • Auteur
    Berichten

  • Zonaanbidder
    Bijdrager
    #10356936

    Hoi, Wij zitten met een namendilemma. Wij krijgen binnenkort een dochter en we zijn nog steeds niet uit over de naam. De naam Sophie vinden we heel leuk, maar komt erg vaak voor. Andere naam die mogelijk een kans maakt is Fem. Ik vraag me alleen af of deze naam niet te apart of onvolledig is. Ik zou graag jullie meningen willen horen:).


    Girl-and-boy
    Bijdrager
    #10356937 Quote

    Beide leuke namen!

    Als wij een meisje krijgen gaan we voor Sophie. Vind deze naam ook heel lief klinken. In onze regio is dit een niet veel voorkomende naam 🙂 

    Fem vind ik zelf wel leuk, maar mijn man is er niet weg van. Vind dit een mooie stoere naam. 

    #10356947 Quote

    Ik vind het zelf heel jammer dat mijn vriend niet voor Sophie wil gaan, ik zeg: doen!!


    Nika
    Bijdrager
    #10356948 Quote

    Fem klinkt misschien meer als een bijnaam? Ik zou voor Sophie gaan, een variant daarvan. Succes met de keuze

    #10356954 Quote

    Ik vind Fem persoonlijk leuker of Femke?


    Boterbloempje
    Bijdrager
    #10356955 Quote

    Als lerares op de basisschool kom ik heel wat namen tegen. En hier in het zuiden van het land zit er in bijna iedere klas wel een Sophie. Fem heb ik bij ons op school nog niet gehoord en vind het een hele leuke naam. Sophie heeft ook heel lang bij mij op 1 gestaan, maar omdat deze naam zo vaak voor komt, is het uiteindelijk toch een andere naam geworden.

    read more image Lees ook: Uitgerekende datum berekenen - handige tool

    Happybee
    Bijdrager
    #10356958 Quote

    Mijn dochter van nu 8 maanden heet Fem. Mijn vriend en ik zitten in het onderwijs en wilden inderdaad een naam die we nog nooit in de klas hadden gehad. 

    Fem is het dus geworden, stoere naam en toch lief. Wij hebben ook erg veel positieve reacties gehad op haar naam.

    #10356962 Quote

    Hier in het noorden hoor je beide namen met regelmaat. Fem is hier een gewone naam om te geven. Niks onvolledig aan en zeker niet apart.

    Ik werk op een BSO en op de ruim 60 kids die wij opvangen hebben we wij 2 Fem’s en slechts 1 Sophie.

    Ik zou lekker doen wat goed voelt voor jullie

    #10356968 Quote

    Sophie 🥰 Hier niemand in de buurt die zo heet. Weet je waarom het nog steeds een top 10 naam is? De ‘aparte’ namen hebben heel veel verschillende schrijfwijzes. Elke schrijfwijze wordt apart geteld. Bijvoorbeeld: Fay – Fae – Fee – Faye. 

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct