Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? Maak een account aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen.

Stoppen Met Borstvoeding Help

  • Auteur
    Berichten

  • Dootje
    Bijdrager
    #10485220

    Hoi allemaal,
    Onze oudste is 25 maanden en na 2 jaar borstvoeding op verzoek is het goed geweest en tijd om deze periode af te gaan sluiten.
    We zijn nu 2 dagen gestopt en het gaat eigenlijk heel goed. Nu vroeg ik me alleen af.
    Hoe lang duurde het bij jullie voordat het krijgen van melk/borstvoeding helemaal uit het systeem van je kleine was? Qua, na hoe lang stopte ze met vragen?
    Dank🥰


    Essther
    Bijdrager
    #10485245 Quote

    Ik heb langzaam afgebouwd. Eerst overdag afgebouwd, toen s avonds. Tijd lang alleen nog de ochtend gedaan en toen ik daarmee stopte was het ook meteen prima. Heel bijzonder, maar geen een keer meer om borst gevraagd. Ze was toen 1jaar.


    Jillm
    Bijdrager
    #10485466 Quote

    Wauw wat super fijn en mooi 2 jaar borstvoeding. Hier ook gestopt na 2 jaar. Bewust toen papa naar bed laten brengen en twee keer nog wat gehoord over drinken maar was zo voorbij. Het viel mij mee, ik had verwacht dat iets wat je dagelijks krijgt dan lastig is om niet te krijgen. Maar leek wel prima zo.

Meepraten op het forum? Meld je aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct inloggen