Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Trots Momentje 🥺 Mamas Met Een Eigen Onderneming

  • Auteur
    Berichten

  • Baby Luxury
    Bijdrager
    #10465875

    Ik heb echt even een trots momentje🥺.
    Onze nieuwe website is gelanceerd en de nieuwe baby collectie.
    Toch even trots op ons, onze kleine meid van een paar maanden oud en toch gaan wij onze droom achterna. Bikkelen, but it’s all worth it.
    Meer moeders met een eigen onderneming?
    Mochten jullie een kijkje willen nemen, zouden wijd at zó ontzettend leuk vinden🥺🤎
    http://Www.baby-luxury.nl 🤎


    Lianne Hoogeveen
    Bijdrager
    #10465882 Quote

    Hi,

    Wat knap, net een pas geboren kindje en een eigen ondernemen gestart! Ik heb even gekeken en wat een ontzettend leuke kleertjes verkoop je. Ik onthoud de website en zal regelmatig een kijkje nemen!

    Groetjes lianne


    Lianne Hoogeveen
    Bijdrager
    #10465883 Quote

    Hi,
    Wat knap, net een pas geboren kindje en een eigen onderneming gestart! Ik heb even gekeken en wat een ontzettend leuke kleertjes verkoop je. Ik onthoud de website en zal regelmatig een kijkje nemen!
    Groetjes lianne

    #10465887 Quote

    Ooow wat knap! Hier mag je zeker trots op zijn! Als je nog een klein modelletje zoekt. Minn meisje gaat binnenkort naar maatje 56 🥰

    #10465897 Quote

    Wat een stoere keuze!

    Ik heb ook een eigen onderneming en nu tijdens zwangerschap fulltime te gaan ondernemen. Ik ga niet meer terug! Heerlijk wat een rust in m’n hoofd.


    MammaVanBI
    Bijdrager
    #10465927 Quote

    Hi, wat leuk! En gefeliciteerd! 
    Ik heb nu bijna twee jaar mijn eigen zaak. Overgekocht toen ik 20 weken zwanger was. Super goed te combineren met het ouderschap omdat ik een super goed team heb die ook zonder mij door kan draaien. Nu een drukke periode waardoor ik meer werk dan normaal, maar met wat hulp van mijn man en tijdelijk een extra dagje kdv goed te doen! En extra genieten van de tijden dat ik met mijn zoon ben.


    Baby Luxury
    Bijdrager
    #10465932 Quote

    Hi Lisanne,
    Dankjewel! Super leuk om te horen🥰


    Baby Luxury
    Bijdrager
    #10465933 Quote

    Hoi Kimberley!
    Dankjewel! Super lief! En wat leuk! Nog zo klein😍


    Baby Luxury
    Bijdrager
    #10465934 Quote

    Wat een stoere keuze!

    Ik heb ook een eigen onderneming en nu tijdens zwangerschap fulltime te gaan ondernemen. Ik ga niet meer terug! Heerlijk wat een rust in m’n hoofd.

    Ja geweldig he! Alleen moet ik wel heel eerlijk zijn, het gaat gepaard met méga veel stress en uren bezig zijn. Soms is het echt mega zwaar, maar het is heerlijk om te doen wat je echt leuk vind. Je passie 🥰
    Gefeliciteerd met je zwangerschap!🤎

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct