Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Uitgerekend In December 2017

  • Auteur
    Berichten

  • Ineke Stout
    Bijdrager
    #5727977

    Hallo allemaal,

     

    Ik ben redelijk nieuw hier, maar heb vandaag ontdekt dat ik een kindje verwacht in december! Eerste dag van de laatste menstruatie was 1 maart. Dus van die datum gerekend, ben ik nu 4 weken.

    Heel gespannen en blij.

    Hebben jullie tips voor me? Eerste kindje, alles is nieuw…!


    Joske
    Bijdrager
    #5728030 Quote

    Hi,

    Gefeliciteerd! Ook bij mij vandaag difinitief dat ik zwanger ben, ongeveer 4,5 wk nu.

    Hier extra spannend omdat ik in januari helaas een miskraam heb gehad na 9 wkn, dus voelt nog erg onwerkelijk allemaal…

    Tip: ga op zoek naar een verloskundige waar jij je prettig bij voelt, niet degene welke het dichtste bij zit 😉

    Liefs


    Manon 77
    Bijdrager
    #5728031 Quote

    Hoi Drew,


    Gefeliciteerd!!


    Jij bent de eerste van ‘Uitgerekend in december 2017’. Ik was van ‘Uitgerekend in december 2016’. Onze zoon is nu bijna 16 weken oud. Ik vind deze groep van een jaar later best speciaal.


    Tips van een mama: houd er rekening mee dat zwangerschap, bevalling en moederschap niet één roze wolk is. Er zijn leuke dingen, maar ook minder leuke dingen. Geniet van de leuke dingen en laat de minder leuke dingen het gevoel niet overheersen.


    Raak niet in paniek bij elk pijntje en bloedverlies is mogelijk. Neem bij twijfel altijd contact op met huisarts of verloskundige.


    Je gaat zoveel adviezen krijgen ( nu ook). Onthoudt de adviezen die jou nuttig lijken en laat al die andere adviezen van je af glijden.


    Tot slot: vertrouw altijd op je gevoel en moederinstinct!


    Ineke Stout
    Bijdrager
    #5728063 Quote

    Hi!

     

    Manon 77: Bedankt, ik vind het allemaal griezelig nog. Het is nog zo pril hè!

    Joske: gefeliciteerd,  wat leuk!

    Welke tijd moet ik aanhouden? 1-2 weken volgens de test of de theorie aanhouden en dus 3-4 weken?

    Ik zal eens gaan zoeken naar een verloskundige.


    SaskiaST
    Bijdrager
    #5728105 Quote

    Hoi dames,

    Ik heb 28 maart een positieve test gekregen. Echt een dikke duidelijke streep.

    Ik vind het ontzettend spannend en durf nog niet te hopen en er veel aan te denken, omdat ik 9 januari te horen heb gekregen dat het hartje van ons kindje niet meer klopte. Het was een hel de week erna.

    Nu toch stiekem aan het genieten en goed voor mezelf zorgen! Als alles klopt ben ik vandaag 4 weken & 4 dagen. Ik heb 26 april de echo.

    Jullie ook gefeliciteerd met jullie zwangerschap.

    Hoe voelen jullie je?

    Liefs, Saskia


    Ineke Stout
    Bijdrager
    #5728110 Quote

    Hoi Saskia, wat moet het heerlijk zijn om dan nu toch te kunnen genieten! Ik begin nu vlagen misselijkheid en duizeligheid te krijgen, al is het niet heftig. En ik heb zo’n zin in alles wat ongezond is!

    Veder soms kleine krampjes en veel plassen.

    Ik hoop vandaag of morgen de verloskundige te bellen voor de eerste afspraak. Zo spannend allemaal!

    read more image Lees ook: Uitgerekende datum berekenen - handige tool
    #5728113 Quote

    Hallo,

    Ik heb 23/3 ook een positieve zw test gehad, maandag bij de verloskundige geweest en ik ben uitgerekend op 2 december 🙂


    Ineke Stout
    Bijdrager
    #5728116 Quote

    JoJoG, wat leuk, gefeliciteerd! ! Bij mij zal het niet veel langer duren, ik reken op 6/8 december.


    SaskiaST
    Bijdrager
    #5728189 Quote

    @Drew, nou om heel eerlijk te zijn vind ik het nogal moeilijk te geloven & durf ik nog niet zo erg te hopen of het goed gaat.

    Ik heb eigenlijk nog geen klachten, alleen moeheid. Gisterenmiddag heerlijk een dutje gedaan en lig nu gestrekt in bed na een dag werken. Haha. Ik heb nu wel het idee om beter naar mijn lichaam te luisteren. 😉

    Fijn dat je je goed voelt!

    🙂

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct