Goedemorgen dames!
Van harte gefeliciteerd allemaal! Super bijzonder! Ik doe graag met jullie mee. Ik ben nu 3 weken en 6 dagen. Dus precies gelijk met Arnibas!
ik ben gewoon zwanger.. en kan het eigenlijk nog niet geloven. Ik blijf maar staren naar de testen. Bij maand 10 was het raak.. Ik zou willen dat ik kon vertellen dat ik heel stoer gewoon rustig heb afgewacht, maar heb het af en aan best zwaar gehad de afgelopen maanden. Telkens weer die teleurstelling. En nu is het zo onwerkelijk dat het wel is gelukt.
Afgelopen maandagavond opeens intense drang om te testen. Vanaf dinsdag dacht ik echt iets te zien op de sensitest (6 dagen eerder.) Maar heeeeeeeel vaag. Ze hebben echter geen indroogstrepen en heb ze zo vaak duidelijk negatief gehad, dat bij mij de hoop begon te groeien. Ik dacht 50/50 kans. Mijn vriend zag absoluut niks en ging er dus ook niet vanuit. Woensdagochtend sensitest (4 dagen eerder) en cb early gedaan. En toen wist ik het zeker! Het was echt een streepje en de cb zei zwanger! Net ook weer een test gedaan en het loopt mooi op.
Het is natuurlijk heel vroeg, dus er kan nog van alles gebeuren..weer de volgende stap in ‘het leren loslaten’. Maar tot nu toe kan ik me niet al te veel zorgen maken en overheerst blijdschap (en ongeloof).
Ik heb nog niet echt symptomen en hoop dat de misselijkheid een beetje uitblijft. Het is trouwens ons eerste zwangerschap. Kom uit Nederland en ben 32 jaar.
Ik wil maandag de verloskundige bellen. Moet je ook meteen de huisarts informeren?