Hallo dames,
Dit is de eerste keer dat ik gebruik maak van een forum en ik ben dus niet helemaal zeker of ik het goed aanpak maar goed..
Ik ben ruim 19 weken zwanger van ons eerste kindje en voel me hartstikke goed. Momenteel wonen we in een appartement dat qua vierkante meters best ruim is maar door de gekke indeling en bizar grote hal hebben we weinig nuttige ruimte. We wilden dus in de toekomst wel iets anders… alleen heeft het lot ons nu al een geweldig appartement in de schoot geworpen dat aan alle eisen voldoet (veel ruimte, erg nieuw, veel groen, 2 ruime balkons, goede school in de buurt etc), en ook nog in dezelfde gemeente.. kortom alles wat we wensen!
Nu komt de maarrrr: ons huurcontract loop eind juni af en de mensen waar we het appartement van overnemen gaan ook dan pas eruit. Alleen ben ik dan een kleine maand voor mijn uitgerekende datum.
We willen het heel graag alleen zie ik erg op tegen een verhuizing zo laat in mijn zwangerschap. Wie heeft ook zoiets meegemaakt en nog belangrijker; wie heeft er praktische tips om de verhuizing soepel te laten verlopen ook met het oog op babykamer op tijd klaar hebben?