Ik ben a.s. vrijdag denk ik 5 weken zwanger van mijn 2e kindje. Bij de eerste was ik echt heel zenuwachtig, had ook bloedverlies dus die dagen gingen zo langzaam voorbij. En merk nu ook weer dat de dagen langzaam gaan haha.
Maar denk dat je met je angststoornis wel sneller bang bent? Want extra testen heeft geen nut hoor, je kunt nu echt stoppen met testen want soms heb je donkere streep, dan lichtere en dan maak je jezelf gek. Zou stoppen met testen en iets zoeken wat je na je werk kunt doen. Ik kijk nu maar love island haha. Dus zoek een leuke serie of leuk boek lezen. En het is helaas gewoon afwachten.
Maar achteraf denk je wow wat is die zwangerschap snel gegaan de eerste periode. En dat je klachten wisselen is heel normaal. Ik heb nog geen klachten, 1e zwangerschap ook alleen paar dagen misselijk en met vlagen pijn in borsten eerste 2 weken.
Hopen dat je geen kwaaltjes krijgt en proberen afleiding te vinden