Hihi grappig, mijn dochters zijn van oktober 2017 en juli 2019. Dus ruim 3.5 jaar en 22 maanden nu. Beetje hetzelfde als bij jou.
Wij gaan vanaf juli voor een 3e kindje!
Ik wil sowieso geen 3 kinderen onder de 4 jaar, dus daarom wilden we sowieso wachten tot de oudste 3.5 jaar was.
De meiden zijn binnen 2 jaar na elkaar geboren en dat vond ik toch best pittig, dus nu zou ik er graag 3 jaar tussen willen. Ook niet heel veel meer, omdat je dan weer helemaal opnieuw begint en dan voelt het voor mij toch als een nakomertje.
Bij de eerste 2 was ik beide keren binnen 2 maanden zwanger. Hopelijk nu ook en dan hoop ik dat we volgend jaar zomer onze 3e mogen krijgen. Dan zijn de meiden dus 4.5 jaar en (bijna) 3 jaar. Echte grote zussen maar nog niet mega groot. Lijkt me heel leuk zo!
Overigens moeten we hier nog wel flink uitbouwen omdat we nu maar 2 slaapkamers hebben en straks worden dat er 4. Er wordt zowel boven als beneden flink aangebouwd hier dus dat duurt wel wat maandjes. Vandaar dat een 3e baby ook nog nier veel eerder mag komen dan zomer 2022 😉
Wat is ideaal? Ik weet het niet. Doe wat goed voelt voor jezelf. Ik heb liever een lente/zomer baby dan een winterbaby, ik wil liever geen verlof in de winter. Dat speelt ook mee. Maar uiteindelijk moet het je ook gegund zijn, je kunt het niet sturen.. misschien krijg ik nu wel 2x een miskraam of lukt het helemaal niet. Ik kan het leuk uitdenken, maar je beslist er niet zelf over uiteindelijk 😉