Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Weet Iemand Hoe Dit Werkt

  • Auteur
    Berichten

  • Huismus
    Bijdrager
    #10302693

    Hoi iedereen,

    Even een korte vraag: weet iemand of je je verlof en bevallingsverlof krijgt uitbetaald als je een 0-urencontract hebt in de zorg? Of is dan een 8 uren contract beter?

    #10302709 Quote

    Als je een 0-uren contract hebt dan krijg je alleen betaald als je werkt als je een 8-uren contract hebt dan krijg je in ieder geval 8 uur per week uitbetaald. Maar je moet dan ook minimaal 8 uur per week beschikbaar zijn. Ik weet niet hoeveel je nu werkt?


    Dpl
    Bijdrager
    #10302718 Quote

    Je krijgt bij een 0-urencontract uitbetaald wat je gemiddeld hebt gewerkt, meestal over de afgelopen 3 maanden. Als je vindt dat die periode niet overeenkomt met wat je normaal werkt kun je UWV vragen om een andere of langere periode te nemen. 

     

    #10302722 Quote

    Ohw dan heb ik niks gezegd en hebben ze mij toentertijd verkeerd ingelicht 


    Huismus
    Bijdrager
    #10302730 Quote

    Girafje: ja, dat weet ik hoor.  Op dit moment ben ik bezig met een sollicitatiegesprek, dus nog niet aan het werk. Wel een wens voor een 2e kindje, vandaar dat ik twijfel wel contract verstandig is om te doen. Want als ik geen verlof krijg uitbetaald als ik 34 weken zwanger ben, dan kan ik beter 8 uur in de week werken. Vandaar mijn vraag  


    Huismus
    Bijdrager
    #10302731 Quote

    DPL: bedoel je dat ook als je met zwangerschapsverlof bent?

    read more image Lees ook: Wat kost het hebben van een kind?
    #10302741 Quote

    Ja want anders heb je kans dat je geen salaris ontvangt tijdens je verlof met 8 uur krijg je in ieder geval voor 8 uur per week uitbetaald😉

    #10302760 Quote

    je krijgt het gemiddelde betaald van je gewerkte uren over een bepaalde periode. 

    zelf nooit problemen mee gehad met allebei de zwangerschappen. ORT wordt natuurlijk niet meerekent .

     

    #10302762 Quote

    Dan hebben ze mij toentertijd verkeerd ingelicht 

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct