Vannacht heb ik heel even een doorbraakbloeding gehad, maar nu weer niets. Alleen bij het afvegen lichtroze en best veel slijm.
Ik vind het vooral zo raar dat het niet echt vloeit. Dat er alleen maar bloed is bij het afvegen. Ik heb helaas nog niemand gevonden die dit ook heeft gehad.
Vooral de onzekerheid is heel vervelend. En als je dan op symptomen moet gaan letten, dan voel je alles wel. Dus daar begin ik maar niet aan.
Ik heb de tip gekregen om als het bloeden is gestopt toch een keer te testen en dat ga ik ook doen. Dus van het weekend ga ik even een test doen, maar ik ga dus gewoon van een menstruatie uit.
Had jij wel echt vloeiend bloed? Ik heb een paar maanden geleden namelijk wel een tussenbloeding gehad. 10 dagen na mijn menstruatie werd ik weer ongesteld. Het was maar twee dagen. Toevallig moest ik even later naar de huisarts. Ik heb het toen even gevraagd en als je helemaal geen anticonceptie neemt en het kan geen soa zijn, dan kan zo een bloeding wel eens voorkomen.