Nou, een uur heeft mijn kind echt nooit gekund hoor zoals Evi zegt.
Ik heb 2 kindjes (2 jaar en ruim 5 maanden) Het is heel herkenbaar dat ze maar kort kunnen spelen, een kwartier is voor een baby al best lang! Ook als ze ouder worden. Mijn dochter van 2 kan best zelf spelen, maar vraagt in haar spel nog wel aandacht van mij (eten maken voor mij, doktertje spelen, samen een treinbaan leggen) De jongste van 5 maanden houdt het 5 minuten uit op het speelkleed haha. Draait op haar buik en kan nog niet terug dus is er snel klaar mee. Ze zit veel in het wippertje, soms al even in de kinderstoel en kijkt graag naar haar zus en naar mij als we spelen en ik aan het werk ben in huis.
Ik werk op een kinderdagverblijf en vind het heel normaal dat kindjes, zeker zo klein nog amper zelf kunnen spelen/vermaken. Als ze wat ouder worden, wordt dat echt wel beter maar verwacht geen wonderen. Kindjes vinden het nou eenmaal fijn als je ‘meespeelt’ en aandacht geeft. En nogmaals, een kwartier is al suuuuperlang! Een uur vind ik bizar lang!
Er is niks mis met je kindje denk ik zo 😉 Laat hem maar lekker in t wippertje zitten en oefen 3-4x per dag op het speelkleed, doe ik hier ook. Die periodes worden dan vanzelf langer!