Ik vind opmerkingen van het cb dat ze dan ergens aan wennen altijd zo irritant! Ik snap dat ze het zeggen, maar voor mijn gevoel loopt het echt niet zo’n enorme vaart.
Bij doorkomen tandjes voelt warm eten idd niet fijn. Verder hebben wij met ons zoontje van bijna 15 maanden ook sinds 11 maanden ongeveer op en af “gezeur” rondom warm eten. Hij eet nu vooral graag aardappel, op elke mogelijke manier, maar daar houdt het dan ongeveer wel mee op (soms ook stukje vlees of vega burger maar niet altijd). Ik bied ook in de regel niet wat anders zoals brood aan, maar soms ook wel (vooral als we bijvoorbeeld de nacht ervoor een onrustige nacht gehad hebben die volgens mij toch wel te maken had met tandjes, of als hij ziekjes is en wel graag brood maar geen warm eten eet). Is volgens mij niks mis mee, zolang je er geen gewoonte van maakt. Nu zit mijn zoontje bijv een beetje in een soort dreumes-peuter-ikwilnietwatmamageeft-fase – ja, daar probeer ik dan natuurlijk niet in mee te gaan, want dat is gewoon zin door drammen en het is niet de bedoeling dat hij aan die manier van doen went.
Weet niet of dit bij jullie misschien ook werkt, maar als wij in een tandjes/moeilijke avondeten fase zaten/zitten werkt het wel een fles melk te geven nog ’s avonds. Zitten ze ook lekker vol van en dan hoef je je daar in principe ook niet druk om te maken.