This reply has been reported for inappropriate content.
Ik vind je indd al heel schappelijk met 2 x in de week naar school in joggingbroek en in het weekend!
Ikzelf zou er denk ik voor kiezen naar school dit helemaal niet goed te vinden.
En je uitleg is heel goed, bepaalde kleren voor bepaalde gelegenheden, wij kunnen ook niet in ons trainings pak naar werk.
Maargoed ik heb makkelijk praten want mijn ventje van 6 trekt alles zonder klagen aan.
Ik zou indd samen gaan winkelen of een heleboel dingen bestellen en thuis rustig passen, wat hierboven al genoemd is, broeken met stretch, of van die spijkerbroeken met zo’n elastieke band en koortjes.
Nu het toch kouder wordt kan hij misschien een legging eronder dragen? Zodat het zachter zit. Of een gevoerde spijkerbroek, al weet ik eigenlijk niet of je die in grote maten ook nog hebt🤔
Je luisterde in elk geval erg goed naar hem en neemt zijn wensen/klachten serieus, maar nog vaker jogging broeken naar school goed vinden zou ik niet doen. Prima compromis, mag hij heel blij mee zijn😋😁