Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 

Meepraten op het forum? aan bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct .

Zwanger Of Niet 68

  • Auteur
    Berichten
  • #10491908

    Oke lady’s I need help:

    Kort samengevat:

    Ik slik al 4 jaar geen pil meer en heb altijd een regelmatige cyclus van 28-29 dagen. Nu ben ik 4 dagen overtijd en heb de volgende symptomen:

    • Hele lichte menstruatie krampen 
    • Soms lichte pijn in m’n onderrug (heb ik nooit als ik ongesteld moet worden)
    • Gevoelige borsten (zijkant) en héle gevoelige tepels (heb ik ook nooit als ik ongesteld moet worden)

    Heb vandaag een test gedaan, maar die was negatief.. verder hou ik mijn ovulatie ook niet bij dus geen idee wanneer die was.

    Herkennen meer dames dit? En waren jullie toen zwanger of niet? Moet ik over een aantal dagen nog een keer testen? Help haha


    Momofababygirl
    Bijdrager
    #10491917 Quote

    Ik had deze symptomen ook, waardoor ik ging testen en ben dus zwanger. Overigens voelde ik ook wel dat de test positief zou worden, niet uit te leggen maar voelde me gewoon zwanger, zelfs 4 dagen voor mijn nod. Over een paar daagjes gewoon weer testen!

Meepraten op het forum? bij Ouders van Nu. Heb je al een account dan kun je direct