Hoi hoi,
Ik heb zelf in juli ’20 een miskraam gehad met 8 weken. Deze miskraam viel mogelijk samen met mijn cyclus. Want in augustus ’20 testte ik weer positief. Inmiddels trotse mama van een gezond zoontje.
Vrij snel na mijn miskraam stopte het vloeien. Heeft zo’n 5 dagen geduurd denk ik. Net als een normale menstruatie.
Ik had in die periode tussen miskraam en positieve test wel zwangerschapstesten en ovulatietesten gedaan. Puur om te zien wat er met mijn lichaam gebeurde. Zwangerschapstest was al heel snel negatief.
Dus het kan zeker, ik kan je wel vertellen dat ik het al met al heel heftig vond. En in een enorme rollercoaster belandde. Eerlijk de eerste zwangerschap was ook niet gepland (door pil heen zwanger geraakt), daarna hadden wij zo iets van we zien het wel.