@Girafje: Onze dochter is inmiddels 4 jaar en is een heerlijk ondernemend en avontuurlijk meisje. Ze ontwikkelt zich goed en heeft ook een normale start gehad bij de geboorte. Wel heeft ze in het eerste jaar een lichte vorm van koemelkallergie gehad, maar na de overstap op andere voeding was dat opgelost!
Het is nu een lekker temperamentvolle kleuter, ze vindt het erg jammer dat ze op dit moment niet naar school mag..
Verschrikkelijk dat de ruggenprik niet goed werkte en je daardoor onder narcose moest..
@Puckabella: Bedankt voor je eerlijke antwoord! Ik wil de komende periode (hoe lang, nog geen idee) ook echt wel de tijd nemen om alles te laten bezinken en te kijken hoe nu echt gaat met me. Wil zeker geen overhaaste beslissing nemen én daarnaast moet het natuurlijk ook nog lukken om weer zwanger te worden.. Daar ben ik me wel van bewust.
Knap ook dat je nu al goed hebt aangegeven wat het met je doet en waar je bang voor bent. Hopelijk leidt dat nu tot een betere ervaring!!!
Mijn psycholoog heeft me geadviseerd om bij een volgende zwangerschap te gaan voor een geplande keizersnede en om me daarnaast goed te laten begeleiden. Hij zou daar zelfs een rapport voor willen schrijven, indien nodig. Hier in het ziekenhuis kan dat middels de POP-poli.