
Baby geboren met spiraaltje in de hand
Bijzonder babynieuws: in Engeland is er een baby geboren, dat op zijn weg naar buiten het spiraaltje van zijn moeder heeft meegenomen. Op Facebook deelt de kersverse moeder de foto met daaronder de droge tekst: ‘Mirena mislukt!’
Geboorteaankondiging gaat viral
De foto van de pasgeboren Dexter met in zijn rechterhand het spiraaltje, gaat inmiddels de hele wereld over. Het is door de ouders in zijn knuistje geplaatst en is bedoeld als grap om te laten zien dat het voorbehoedmiddel bij hen niet heeft gewerkt.Verloskundige stond paraat
Lucy Hellein schrijft in een reactie dat haar verloskundige wel op de hoogte was van het spiraaltje. Ze wilde na de bevalling meteen onderzoeken waar het spiraaltje zich bevond. Dat was niet nodig, want het spiraaltje volgde snel, tegelijk met de placenta.
99 procent betrouwbaar
Het spiraaltje is een al jaren een populair alternatief voor de anticonceptiepil. Het plastic ankertje wordt in de baarmoeder geplaatst en is voor 99 procent betrouwbaar. Lucy behoort dus bij die zeldzame één procent die ondanks het spiraaltje toch zwanger raakte.
Auteur: Marjolein Schel – Bron: Popsugar – Beeld: Facebook