Kies nú voor een abonnement met korting

Abonneer nú met korting

 
Jaap Reesema en Kim Kötter
door

Jaap Reesema op ‘babycursus’ bij Kim Kötter

Jaap Reesema kan volgens zijn vrouw Kim Kötter wel een babycursus gebruiken. Om zijn kennis hier en daar wat bij te spijkeren heeft hij dit weekend vrij gemaakt.

Advertentie

‘Opmerking van de dag! Waarom heb je pampers gekocht terwijl je zoveel hydrofielluiers moest aanschaffen? Kijk daarom hou ik van mijn man. Vandaag hebben we babydag’, schrijft Kim bij een foto op Instagram.

‘Ik ga hem ALLES uitleggen van de babykamer en de laatste dingen regelen. Heeft hij zelf om gevraagd en in agenda gepland. Voor de mensen die dit ook niet begrijpen.. Een hydrofiel luier gebruik je niet als luier. Hahaha’, aldus Kim bij de foto. Kim is er zelf dus wel klaar voor: de verwachting is dat het kindje rond 7 mei wordt gehaald.

Ouders van Nu product – Baby Scheurkalender

Baby Scheurkalender

€ 14,99
Shop nu