celebrity babynamen
door

Ter inspiratie: 16 mooie namen die celebs in 2020 aan hun baby gaven (tot nu toe)

Het zal je niet ontgaan zijn maar het is duidelijk een trend onder bekende mensen om hun baby een bijzondere naam geven. Denk aan bekende baby's van de afgelopen jaren zoals: North West (Kim Kardashian en Kanye West) en Goud en Rocci (Gers Pardoel). In 2020 is dit niet anders. X Æ A-12, kom je eten? Gelukkig zitten er ook gewoon mooie namen bij.

  1. Vicky (dochter van Fockeline Ouwerkerk en Joeri Wetters)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Fockeline (@fockeline) op

  2. Elias (zoon van Carolien Spoor en Jon Karthaus)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Carolien Karthaus-Spoor (@carolienspoor) op

  3. Julius (zoon van Eva van de Wijdeven en Steven ten Brug)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door EVA VAN DE WIJDEVEN (@evavandewijdeven) op

  4. Skye (zoon van Tess Milne en Ties Berghuis)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Tess Milne (@tessmilne_) op

  5. Foss (zoon van Airen Mylene en Taeke Taekema)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Airen Mylene (@airenmylene) op

  6. Meggy (dochter van Lauren Verster en Jasper Diepeveen)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Lauren Verster (@laurenverster) op

  7. Fender (zoon van Anouk en Johnny de Mol)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Anouk de Mol – van Schie (@anouk_de_mol) op

  8. Lucia (dochter van America Ferrera en Ryan Piers Williams)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door America Ferrera (@americaferrera) op

    Meer originele namen? 22 bijzondere babynamen van celebrities

  9. Isaac (zoon van Ashley Graham en Justin Ervin)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) op

  10. Callum (zoon van Jenna Dewan en Steve Kazee)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Jenna Dewan (@jennadewan) op

  11. Raddix (dochter van Cameron Diaz en Benji Madden)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Cameron Diaz (@camerondiaz) op

  12. Winnie (dochter van Megan Park en Tyler Hilton

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Tyler Hilton (@tylerhilton) op

  13. Mary (dochter van Anna Kournikova en Enrique Iglesias)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) op

  14. Arwen (zoon van Caterina Scorsone en Rob Giles)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Caterina Scorsone (@caterinascorsone) op

  15. Mateo (zoon van Eva Amurri en Kyle Martino)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door HAPPILY EVA AFTER (@thehappilyeva) op

  16. X Æ A-12 (zoon van Claire Boucher en Elon Musk)

     

    Dit bericht bekijken op Instagram

     

    Een bericht gedeeld door Elon Musk® (@elonrmuskk) op

    Lees ook: Wat zijn de regels voor naamgeving?

Beeld: Shutterstock