Video

Lieve opa leert mutsjes breien voor premature baby's

 
beeld oudersvannu
 
Geschreven door:
Leestijd 1 minuut

Je bent nooit te oud om te leren. Zo dacht ook de 86-jarige Ed Moseley. Om te vroeg geboren baby's te helpen, wilde hij leren breien. Inmiddels heeft hij al tientallen mutsjes gebreid. In de video vertelt hij trots over zijn 'prestatie'.

Lees verder onder de advertentie

Bekijk de video:

In het complex waar Ed woont, werd een breiproject gestart, in aanloop naar Wereld Prematuren Dag (17 november). Hij vecht tegen kanker, maar helpt graag anderen dus wilde Ed dolgraag meedoen met de actie. Er was 1 probleem: hij kon (nog) niet breien. Hij vroeg zijn dochter om hulp en in no time had hij het onder de knie.

Lees verder onder de advertentie

Snelle leerling

Meestal breide hij terwijl hij tv keek. Daardoor ging het zo snel, dat al snel zijn hele bank vol lag met mutsjes. 'Eerst deed ik er nog 3 uur over, maar nu heb ik er in anderhalf uur eentje klaar', vertelt hij trots.

Ziekenhuis

Binnen een paar weken hebben Ed en zijn 'buren' maar liefst 300 mutsjes gebreid. Anderhalve week geleden, 17 november, hebben ze die gedoneerd aan het Northside-ziekenhuis in Atlanta.

Auteur: Noortje Molenaar – Bron: Inside Edition 

Lees verder onder de advertentie